-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Προβολεας Led 50W 4000K 4250Lm Ip44 Μαυρος Με Αισθητηρα
21,10 €
Λεπτομέρειες:
| Διαστάσεις | 100x45x132mm |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20+40°C |
| Τάση | 220-240V AC |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
| Ώρες λειτουργίας | 30.000h |
| Χρωματική απόδοση | 4000K |
| Φωτεινή Ροή | 4250LM |
| Κατανάλωση | 50W |
| Eνεργειακή κλάση | F |
| Κλάση | I |
| Βαθμός Κρούσης | IK10 |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP44 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χαρακτηριστικά | Προβολέας IP65 Sensor 50W |
Σε απόθεμα
