-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Προβολεας Led 20W 3000K 1600Lm Ip44 Με Ανι
14,90 €
Λεπτομέρειες:
| Συνημίτονο PF | >0.95 |
| CRI/RA | >70 |
| Συσκευασία | 1/30τμχ. |
| Διαστάσεις | 100x45x132mm |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Φωτεινή Ροή | 1600LM |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 – +40°C |
| Κατανάλωση | 20W |
| Τάση | 220-240 VAC |
| Ώρες λειτουργίας | 25.000 |
| Χρωματική απόδοση | 3000K |
| Eνεργειακή κλάση | A+ |
| Κλάση | I |
| Βαθμός Κρούσης | IK10 |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP44 |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σε απόθεμα
