-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Pl Led 24W 3000K 2100Lm Φ200Mm
15,50 €
Λεπτομέρειες:
| Συνημίτονο PF | >0.9 |
| CRI/RA | ≥80 |
| Ώρες λειτουργίας | 20.000h |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-+40˚C |
| Διαστάσεις Οπής | 200mm |
| Φωτεινή Ροή | 2100LM |
| Διαστάσεις | 220x20mm |
| Κατανάλωση | 24W |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
| Χρωματική απόδοση | 3000K |
| Γωνία δέσμης | 90˚ |
| Eνεργειακή κλάση | F |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP20 |
Κωδικός προϊόντος:
LPLW24S
Κατηγορίες: Επαγγελματικοί χώροι, Προϊόντα, Φωτισμός, Φωτιστικά PL
Σε απόθεμα
