-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Οπάλ Κάλυμμα Για Προφίλ Αλουμινίου Βαθύ 2M Cubalux
3,40 €
Λεπτομέρειες:
Το κάλυμμα είναι 2 μέτρα.
Η τιμή είναι για 2 μέτρα.
| Τάση εισόδου | 100-240 VAC – 50 / 60 Hz |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24 Vdc |
| Ισχύς εξόδου | 0 – 75 Watt |
| Αποδοτικότητα (πλήρες φορτίο / 230Vac) | 88% |
| Συντελεστής ισχύος λ (πλήρες φορτίο / 230Vac ) | > 0,95 |
| Κατηγορία μόνωσης | CLASS I |
| Dimmable | RF, 0/1-10V, Push Button |
| Απόσταση ελέγχου RF | 30 m |
| Προστασία | OTP / OLP / SCP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (ta) | -30…+50 (° C) |
| (IP) κατηγορία προστασίας | IP20 |
| Διαστάσεις ( M x Π x Y ) | 388 x 31 x 22,5 (mm) |
| Βάρος | 448 g |
Κωδικός προϊόντος:
130896
Κατηγορίες: Καλύμματα, Προϊόντα, Προφίλ-Σπιράλ
Σε απόθεμα
