-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Led Panel Avra 60X60 40W 6500K
33,90 €
Λεπτομέρειες:
| Δείκτης Θάμβωσης | <19 |
| Συνημίτονο PF | >0.9 |
| CRI/RA | ≥80 |
| Γωνία δέσμης | 110˚ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20+40°C |
| Φωτεινή Ροή | 4000LM |
| Κατανάλωση | 40W |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Διαστάσεις | 595x595x30mm |
| Ώρες λειτουργίας | 60.000h |
| Χρωματική απόδοση | 6500K |
| Πιστοποιητικά | ENEC |
| Eνεργειακή κλάση | F |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP44 |
| Χαρακτηριστικά | Panel 60×60 Avra |
Κωδικός προϊόντος:
LP40BLD5. UGR
Κατηγορίες: Επαγγελματικοί χώροι, Προϊόντα, Φωτισμός
Ετικέτα: no-feed
Σε απόθεμα
