-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Λάμπα Led Vintage T45 4W E27 2000K 500Lm Dim
4,45 €
Λεπτομέρειες:
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Χρωματική απόδοση | 2000Κ |
| Τάση | 220-240V AC |
| Ώρες λειτουργίας | 25.000 |
| Γωνία δέσμης | 320˚ |
| Κατανάλωση | 4W |
| Φωτεινή Ροή | 500LM |
| Eνεργειακή κλάση | G |
| Διαστάσεις | Ø45x112mm |
| Τύπος | T45 Filament Vintage 4W |
| Βάση | Ε27 |
| Dimmable | Ναι |
Κωδικός προϊόντος:
LVT45D
Κατηγορίες: Filament-Vintage, Led, Λάμπες, Προϊόντα, Φωτισμός
Σε απόθεμα
