-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Προεκταση Σουκο 2Μ 3Χ1.5 Λευκη
10,30 € Original price was: 10,30 €.8,60 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 8,60 €.
Κουτι Διακλαδωσης 10Χ15Cm
3,03 € Original price was: 3,03 €.2,70 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 2,70 €.
Λαμπα Led A60 7.5W E27 4000K Philips
4,20 € Original price was: 4,20 €.3,40 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 3,40 €.
Λεπτομέρειες:
| ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΗ | 806lm |
|---|---|
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 4000K |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥΣ | 7.5W |
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (Volt) | 220-240 Vac |
| ΚΑΛΥΚΑΣ/ΝΤΟΥΙ | E27 |
| ΠΛΗΘΟΣ ΕΝΑΥΣΕΩΝ (ON/OFF) | 50000 |
| ΙΣΟΔΥΝΑΜΗ ΙΣΧΥΣ (Watt) | 60W |
| ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΚΛΑΣΗ | A+ |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | PHILIPS |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 0 |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ (H) | 15000h |
Σε απόθεμα
