-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Κουτι Διακλαδωσης 10Χ10Cm
1,50 €
Ακροχιτωνιο Καλωδιου Με Μονωση Πρασινη
8,00 € Original price was: 8,00 €.6,30 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 6,30 €.
Φωτιστικο Λουτρου Led Ρυθμιζομενο 14W 1330Lm 4000Κ Χρωμιο
102,79 € Original price was: 102,79 €.88,90 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 88,90 €.
Λεπτομέρειες:
| ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ ΓΥΑΛΙΟΥ | ΜΑΤ |
|---|---|
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | ΜΕΤΑΛΛΟ |
| ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ | ΕΠΙΤΟΙΧΙΑ |
| ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΛΑΜΠΑ | ΝΑΙ |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΛΥΜΜΑΤΟΣ | ΓΥΑΛΙ |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ (ΜxΠxΥ) | 620×103/260mm |
| ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑΣ (IP) | IP20 |
| ΧΡΩΜΑ | ΧΡΩΜΙΟ |
| ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΗ | 1330LM |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 4000K |
| ΤΥΠΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ | LED |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥΣ | 14W |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 0 |
Σε απόθεμα
