-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
DS-PD2-P18CE Indoor PIR Detector 18m Range Hikvision
42,20 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• Ψηφιακή κάλυψη
ανίχνευσης κουρτίνας 18 μέτρων• Πυροηλεκτρικός αισθητήρας
διπλού στοιχείου• Επιλέξιμες αντιστάσεις EOL (End Of Line
)• Τεχνολογία
μπλε κυμάτων• Λειτουργία αυτόματης ευαισθησίας
• Ψηφιακή αντιστάθμιση
θερμοκρασίας• Προστασία από παραβίαση του μπροστινού κελύφους
| Τύπος Ανιχνευτή | Ραντάρ Κίνησης |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης | Passive infrared |
| Pet Immunity | Όχι |
| Τοποθέτηση | Εσωτερική |
| PIR Range | 18m |
| Τύπος Σύνδεσης | Ενσύρματα |
| Antimask | No |
| Power Supply | 9-16VDC |
| Ύψος Τοποθέτησης | 1.8-2.4m |
| Tamper protection | Yes |
| Weight | 0.125 kg |
| Dimensions | 117 x 69 x 50mm |
| Working Temperature | -30°C to +70°C |
Κωδικός προϊόντος:
RAD.100
Κατηγορίες: Ανιχνευτές, Ανιχνευτές Κίνησης, Ασφάλεια, Προϊόντα
Σε απόθεμα
