-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Φις Σουκο Αρσενικο 16Α Μαυρο Makel
1,86 € Original price was: 1,86 €.1,68 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 1,68 €.
Pl Led 20W 6500K 1900Lm Φ200Mm
13,99 €
Cfl Spiral T2 E27 11W 2700K 665Lm
2,00 € Original price was: 2,00 €.1,50 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 1,50 €.
Λεπτομέρειες:
| Κατανάλωση | 11W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-+40˚C |
| Τάση | 220-240V AC |
| Χρωματική απόδοση | 2700K |
| Φωτεινή Ροή | 665LM |
| Ώρες λειτουργίας | 8.000h |
| Τύπος | CFL Spiral |
| Βάση | E27 |
| Διαστάσεις | M32x107mm |
| Χαρακτηριστικά | Λαμπτήρας CFL Spriral |
Σε απόθεμα
