-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Φις Σουκο Αρσενικο 16Α Μαυρο Makel
1,86 € Original price was: 1,86 €.1,68 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 1,68 €.
Pl Led 20W 6500K 1900Lm Φ200Mm
13,99 €
Cfl Gflr R7S 22W 4100K 1280Lm
2,00 € Original price was: 2,00 €.1,50 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 1,50 €.
Λεπτομέρειες:
| Φωτεινή Ροή | 1280LM |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-+40˚C |
| Τάση | 220-240V AC |
| Κατανάλωση | 22W |
| Χρωματική απόδοση | 4100K |
| Διαστάσεις | 60x118mm |
| Ώρες λειτουργίας | 8.000h |
| Eνεργειακή κλάση | A |
| Τύπος | R7 J118 |
| Χαρακτηριστικά | Λαμπτήρας Οικονομίας CFL GFLR R7S |
Κωδικός προϊόντος:
NR711820
Κατηγορίες: Led, Ιωδίνης R7s, Λάμπες, Προϊόντα, Φωτισμός
Σε απόθεμα
