-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Προβολέας Led Futur 50W 4000K 6750Lm Ip65 Μαύρος
21,50 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Συνημίτονο PF | >0.9 |
| CRI/RA | >70 |
| Βάρος προϊόντος | 0,41kg |
| Βάρος συσκευασίας | 0,55kg |
| Συσκευασία | 1/10τμx. |
| Τάση | 210-240VAC |
| Διαστάσεις προϊόντος | 183,5x169x34mm |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 186x174x39mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20+40°C |
| Ώρες λειτουργίας | 25,000h |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
| Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου | 390x220x195mm |
| Χρωματική απόδοση | 4000Κ |
| βάρος χαρτοκιβωτίου | 5,00kg |
| Κατανάλωση | 50W |
| Γωνία δέσμης | 120˚ |
| Βαθμός Κρούσης | IK08 |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP65 |
| Eνεργειακή κλάση | Ε |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σε απόθεμα
