-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Geyer Cube – Έλεγχος Από Απόσταση
56,80 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Απόσταση Υπερύθρων Τηλεχειριστηρίου | ~10m |
| Βαθμός Στεγανότητας | 102 ±3gr |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 εώς +55°C |
| Συχνότητα Υπερύρθρων | 20-60kHz |
| Γωνία Υπερύθρων Τηλεχειριστηρίου | 360° |
| Αριθμός Υποστηριζόμενων Συσκευών | 8000+ |
| Μετάδοση Υπερύρθρων | 93% |
| Πρότυπο Ασύρματης Δικτύωσης | IEEE 802.11 b/g/n |
| Τύπος Ασύρματης Δικτύωσης | WiFi 2.4GHz |
| Διαστάσεις | Μ53xΠ53xY54 |
Κωδικός προϊόντος:
GS-CU
Κατηγορίες: Έξυπνο Σπίτι, Προϊόντα
Σε απόθεμα
