-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Απλίκα Led 8W 3000K 640Lm Φ155 Ip54
5,20 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Συνημίτονο PF | ≥0.5 |
| CRI/RA | ≥80 |
| Συσκευασία | 1/40τμχ. |
| Γωνία δέσμης | 115˚ |
| Διαστάσεις | 155X52mm |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-+40˚C |
| Τάση | 220-240V AC |
| Ώρες λειτουργίας | 25.000h |
| Χρωματική απόδοση | 3000K |
| Φωτεινή Ροή | 640LM |
| Κατανάλωση | 8W |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP54 |
Κωδικός προϊόντος:
LBL18W8
Κατηγορίες: Εξωτερικού χώρου, Προϊόντα, Φωτισμός, Φωτιστικά
Σε απόθεμα
