-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
DS-PDD15AM-EG2 Dual-Tech Wired Detector Hikvision
73,20 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• Εύρος ανίχνευσης: 15m / 85,9°
• Ανίχνευση κατά της κάλυψης, κατά της απόκρυψης και κατά του μπλοκαρίσματος για υψηλότερο σενάριο
ασφαλείας• Αυτόματη ευαισθησία και έξυπνος φούρνος
μικροκυμάτων 24 Ghz• Ψηφιακή αντιστάθμιση θερμοκρασίας και τεχνολογία IFT
| Τύπος Ανιχνευτή | Ραντάρ Κίνησης |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης | Passive infrared & Microwave |
| Pet Immunity | Όχι |
| Τοποθέτηση | Εσωτερική |
| PIR Range | 15m |
| Τύπος Σύνδεσης | Ενσύρματα |
| Antimask | No |
| Power Supply | 9-16VDC |
| Ύψος Τοποθέτησης | 1.8-2.4m |
| Tamper protection | Yes |
| Weight | 0.1 kg |
| Dimensions | 65.7 x 103.8 x 45.5mm |
| Working Temperature | -10 °C to 55 °C |
Κωδικός προϊόντος:
RAD.211
Κατηγορίες: Ανιχνευτές, Ανιχνευτές Κίνησης, Ασφάλεια, Προϊόντα
Σε απόθεμα
