-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
DS-2DE2A404IWG1-E 4MP 2.8-12mm Powered by DarkFighter 4X IR Mini Outdoor Acusense PTZ Camera Hikvision
440,20 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• Υψηλής ποιότητας απεικόνιση με ανάλυση
4 MP• Εστιάζει στην ταξινόμηση ανθρώπων και οχημάτων με βάση τη βαθιά μάθηση
• Εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό μέσω της τεχνολογίας
DarkFighter που τροφοδοτείται από το DarkFighter• Το οπτικό ζουμ 4x επιτρέπει την πιο κοντινή προβολή θεμάτων σε εκτεταμένες περιοχές
• Ενσωματωμένο μικρόφωνο και ηχείο για ασφάλεια
ήχου σε πραγματικό χρόνο• Η εμβέλεια υπερύθρων έως 20 m εξασφαλίζει ασφάλεια τη νύχτα
• Ανθεκτικό στο νερό και τη σκόνη (IP66) και ανθεκτικό σε βανδαλισμούς (IK10)
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 20λ |
| Μικρόφωνο | Ενσωματωμένο |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 2,8-12 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Hikvision εξαιρετικά χαμηλού φωτισμού |
| Τεχνολογία Νυκτός | Σκοτεινός μαχητής |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Κατηγορήστε τον εαυτό σας |
| Οπτικό ζουμ | 4Χ |
| IP προστασίας εισόδου | IP67-ΙΚ10 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | Όχι |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ Προοδευτική σάρωση CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Πλαστικό & Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο 9,2 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C έως 60 °C (-4 °F έως 140 °F) |
| Διαστάσεις | Φ130.7 mm x 103.6 mm (Φ5.15″ x 4.00″) |
| Βάρος | 0,560 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.319
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
