-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
DS-2CD2747G2H-LIPTRZS2U/SL 4MP 2.8-12mm ColorVu Motorized PTRZ Varifocal Dome Network Camera Hikvision
875,50 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• Μηχανοκίνητη μετατόπιση, κλίση, περιστροφή, ζουμ για εύκολη εγκατάσταση και παρακολούθηση
• Πολύχρωμη απεικόνιση 24/7 μέσω τεχνολογίας
ColorVu• Λειτουργίες
IR light &; White light &; Smart Hybrid Light• Καθαρή απεικόνιση έναντι ισχυρού οπίσθιου φωτισμού χάρη στην τεχνολογία
WDR 130 dB• Ταξινόμηση ανθρώπων και οχημάτων με βάση τη βαθιά μάθηση
• Ενσωματωμένο διπλό μικρόφωνο για ασφάλεια
ήχου υψηλής ποιότητας σε πραγματικό χρόνο• Ενεργό στροβοσκοπικό φως και ηχητικός συναγερμός για προειδοποίηση των εισβολέων
• Ανθεκτικό στο νερό και τη σκόνη (IP66) και ανθεκτικό σε βανδαλισμούς (IK10)
• Διατίθεται διεπαφή ήχου και συναγερμού
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 40λ |
| Μικρόφωνο | Ήχος 2 κατευθύνσεων |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 2,8-12 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Χρώμα Vu Hikvision |
| Τεχνολογία Νυκτός | Έξυπνο υβριδικό φως |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Κατηγορήστε τον εαυτό σας |
| Οπτικό ζουμ | 4Χ |
| IP προστασίας εισόδου | IP66 – ΙΚ10 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 1/1 |
| Αισθητήρας | 1/1,8″ Προοδευτική σάρωση CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2688 Χ 1520 |
| WDR | 130dB |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | μέγ. 18 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C έως 60 °C (-22 °F έως 140 °F) |
| Διαστάσεις | Φ 155 mm x 140.4 mm (Φ 6.10″ x 5.53″) |
| Βάρος | 0,820 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.339
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
