-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
DS-2SE4C425MWG-E(14F0) 4MP Χ25 Zoom IR TandemVu Network Speed Dome Hikvision
1.465,70 €
Λεπτομέρειες:
Το Hikvision DS-2SE4C425MWG-E(14F0) 4 MP 25 x IR Network Speed Dome υιοθετεί τσιπ CMOS προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″. Με τον φακό οπτικού ζουμ 25x, η κάμερα προσφέρει περισσότερες λεπτομέρειες σε εκτεταμένες περιοχές. Αυτή η σειρά καμερών μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως για μεγάλα εύρη υψηλής ευκρίνειας, όπως ποτάμια, δρόμους, σιδηροδρόμους, αεροδρόμια, πλατείες, πάρκα, γραφικά σημεία και χώρους κ.λπ.
Χαρακτηριστικά
• Καταγράφει μεγάλη περιοχή και εξαιρετικές λεπτομέρειες ταυτόχρονα
• Υψηλής ποιότητας απεικόνιση με ανάλυση
4 MP• Εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό με τεχνολογία DarkFighter και τεχνολογία
ColorVu• Εξασφαλίζει μια εκτεταμένη περιοχή με 25? οπτικό ζουμ και 16? ψηφιακό ζουμ
• Υποστηρίζει WDR, HLC, BLC, 3D DNR, ξεθάμπωμα, περιφερειακή έκθεση, περιφερειακή εστίαση
• Εκτεταμένη νυχτερινή προβολή με απόσταση υπερύθρων έως και 100 m & λευκό φως
30 m• Υποστηρίζει 12V DC & PoE+
• Εστιάζει στην ταξινόμηση στόχων ανθρώπων και οχημάτων με βάση τη βαθιά μάθηση
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 100μ |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 4.8-120 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Χρώμα Vu Hikvision |
| Τεχνολογία Νυκτός | Σκοτεινός μαχητής |
| Τεχνολογία Νυκτός | Hikvision εξαιρετικά χαμηλού φωτισμού |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Κατηγορήστε τον εαυτό σας |
| Οπτικό ζουμ | 25 φορές |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 1/1 |
| Αισθητήρας | [Κανάλι κουκκίδας]: 1/3″ Προοδευτική σάρωση CMOS; [Κανάλι PTZ]: Προοδευτική σάρωση 1/2,8″ ΚΟΑ |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Έως 24 W, συμπεριλαμβανομένων έως 2,6 W για θερμαντήρα και έως 11 W για συμπληρωματικό φως |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30? στα 65; (-22°F έως 149°F), υγρασία χαμηλότερη από 90% RH |
| Διαστάσεις | Φ 166 mm x 375 mm (Φ 6.5″ x 14.7″) |
| Βάρος | Περίπου 2,4 kg (13,2 λίβρες) |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.228
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
