-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
SD49225GB-HNR 2MP 25x Starlight IR Network PTZ Camera Dahua
1.024,30 €
Λεπτομέρειες:
Το WizSense, που κυκλοφόρησε από την Dahua Technology, είναι μια σειρά προϊόντων και λύσεων τεχνητής νοημοσύνης που υιοθετούν ανεξάρτητο τσιπ AI και αλγόριθμο βαθιάς μάθησης. Επικεντρώνεται σε ανθρώπους και οχήματα με υψηλή ακρίβεια, επιτρέποντας στους χρήστες να ενεργούν γρήγορα σε καθορισμένους στόχους. Βασισμένο στις προηγμένες τεχνολογίες της Dahua, το WizSense παρέχει έξυπνα, απλά και χωρίς αποκλεισμούς προϊόντα και λύσεις.
Χαρακτηριστικά:
• 1/2,8″ STARVIS CMOS.
• 25 οπτικό ζουμ.
• Τεχνολογία Starlight.
• Μέγιστο 25/30fps@2M.
• Απόσταση υπερύθρων έως 100 μ.
• Περιμετρική προστασία.
• Ανίχνευση προσώπου.
• Γρήγορη επιλογή.
• SMD 4.0.
• Το IP66.
| Megapixel | 2 ΜΡ |
| Απόσταση υπερύθρων | 100μ |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 4.8-120 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Αστροφεγγιά Ντάουα |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | AI Dahua |
| Οπτικό ζουμ | 25 φορές |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 2/1 |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 1920 Χ 1080 |
| Υλικό | Πλαστικό & Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Βασική: 9 W Μέγιστη: 20 W (Φωτισμός + συναγερμός + PTZ) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –40 °C έως +70 °C (–40 °F έως +158 °F) |
| Διαστάσεις | 270.4 mm x Φ160 mm (10.65″ x Φ6.30″) |
| Βάρος | 2,4 κ. (5,29 λίβρες) |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.234
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
